Dzień otwarty Cracovia Kids!

  31.08.2023
  Dzień otwarty Cracovia Kids!

  Już 2 września w ośrodku treningowym przy ulicy Wielickiej 101 w Krakowie, odbędą się zajęcia w ramach dnia otwartego Cracovia Kids. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich małych zawodników, którzy marzą o piłkarskiej karierze, a także ich rodziców i opiekunów!


  Pasiasty dzień otwarty Cracovia Kids rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa przez dwie godziny. Przez ten czas wszystkie zainteresowane dzieci - chłopcy i dziewczęta - w wieku od 3 do 7 lat będą mogły wziąć udział w treningach pasiastych przedszkoli piłkarskich Cracovia KIDS. 

  W ramach tego wyjątkowego projektu dla najmłodszych, dzieci poprzez zabawę uczą się zasad fair-play, reguł zdrowego stylu życia, poznają swoich rówieśników, a także pogłębiają więzi interpersonalne. Mali zawodnicy trenują w niewielkich, dostosowanych do wieku grupach, a umiejętności sportowe nabywają w drodze gier i zabaw, jednocześnie kształtując koordynację ruchową.

  Program pasiastych przedszkoli dostosowany jest do maluchów, uczestniczących w zajęciach.

  Na dzień otwarty zapraszamy wszystkich! Mile widziane są zarówno dzieci, które nigdy nie były jeszcze na treningu Cracovia KIDS, jak i przedszkolaki regularnie uczęszczające na nasze zajęcia. Zachęcamy do przyprowadzenia kolegów i koleżanek! Widzimy się już 2 września, w sobotę!