O CRACOVIA KIDS

115 lat działania Cracovii to historia nie tylko wielkich sukcesów, pucharów i mistrzostw Polski. To także pokolenia ludzi wychowanych w wartościach fair play, z poszanowaniem dla przeciwnika i z najlepszymi cechami sportowca: pracowitości, ambicji i dyscypliny.


Nawiązując do wspaniałej tradycji szkolenia młodzieży, Pasy zachęcają wszystkich chłopców i wszystkie dziewczynki w wieku od 3 do 7 lat, a także ich rodziców, do udziału w projekcie Pasiastych Przedszkoli Cracovia Kids! Trwa również rekrutacja dzieci w wieku 8-12 lat do nowopowstałych Pasiastych Szkół!

Cracovia Kids to unikalny na polską skalę projekt rozwoju sportowego dla najmłodszych. Wzorem najlepszych klubów świata, zapraszamy dzieci i ich rodziców do wspaniałej sportowej zabawy w naszych Pasiastych Przedszkolach i Szkołach! Wychowując w duchu fair play, najważniejszej zasady sportu, poprzez ruch fizyczny chcemy budować zdrowe nawyki wśród najmłodszych. To, w połączeniu z indywidualnym podejściem, szansa na wspaniałą przygodę z piłką. A kto wie? Być może jest to okazja, by wśród zdolnej młodzieży znaleźć prawdziwy piłkarski talent.

2021 to rok jubileuszowy - Cracovia obchodzi w nim 115. urodziny. Rok ten oznacza także początek działalności Pasiastych Szkół Cracovia Kids. Są one naturalnym krokiem w przód po ukończeniu Pasiastych Przedszkoli. Pasiaste Szkoły są przeznaczone dla dzieci od 8 do 12 roku życia. Po ich ukończeniu następuje płynne przejście do drużyn młodzieżowych, z których drzwi na piłkarskie salony stoją otworem.


Cracovia Kids to wspaniała inicjatywa. Daje ona możliwość aktywności fizycznej innej niż w szkole podczas lekcji wychowania fizycznego. Uważam, że piłka nożna rozwija dzieci wielotorowo. Między innymi uczy maluchy pracy w zespole, rozwija ich motorykę. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym, jak wyglądają w Cracovii zajęcia dla najmłodszych, dlatego zdecydowałam się zapisać dziecko właśnie tutaj – mówi mama jednego z małych uczestników zajęć Cracovia Kids. Nie zwlekajże! Zapisz swoje dziecko już teraz.