Pasiaste przedszkola 3-7 lat

W ramach Pasiastych Przedszkoli Cracovia KIDS chłopcy i dziewczynki w wieku od 3 do 7 lat uczą się zdrowego trybu życia, a także rozwijają więzi między opiekunami i rówieśnikami. Dzieci w niewielkich, dostosowanych do wieku grupach, nabywają sportowe umiejętności w drodze gier i zabaw, kształtujących koordynację ruchową.

Program przedszkoli dostosowany jest do maluchów, uczestniczących w zajęciach. W ich trakcie kształtowana jest postawa fair play oraz umiejętność zdrowej rywalizacji przy jednoczesnym wzmocnieniu naturalnej, niezbędnej dla prawidłowego rozwoju potrzeby ruchu.

Zajęcia w ramach Pasiastych Przedszkoli odbywają się na nowoczesnych obiektach pod okiem profesjonalnych trenerów. Różne lokalizacje i nawierzchnie (otwarte boiska lub hala) zapewniają różnorodność oraz dywersyfikację zajęć, a także możliwość wyboru dogodnego dla siebie miejsca. Treningi odbywają się w następujących lokacjach:

- Centrum Treningowe MKS Cracovia SSA, ul. Wielicka 101 - wtorek, czwartek, piątek, 17:30
- Salwator: ZSO nr 18, ul. Senatorska 35 - boisko lub sala Prywatnej Szkoły Podstawowej Alumnus, ul. Senatorska 39 - poniedziałek, 17:30
-
Karcher Hala Cracovia, al. Marszałka Ferdinanda Focha 40 - piątek, 17:30
- Cracovia Training Center, Rączna 757 - środa, 16:30 oraz 17:00
- KS Orzeł Piaski Wielkie, ul. Niebieska 2 - wtorek, 17:00 oraz 18:00
- Os. Złotego Wieku 4, Nowa Huta, SP nr 85 - środa, 18:00

Nasze Pasiaste Przedszkola są otwarte na zapisy przez cały czas! Więcej informacji na ten temat można uzyskać kontaktując się z Panią Joanną Batko pod adresem kids@cracovia.pl lub pod numerem telefonu 694 464 982.