Akcja "Ferie na Pasach!"

  27.01.2023
  Akcja "Ferie na Pasach!"

  Ferie zimowe w Małopolsce rozpoczną się już 30 stycznia. Zapraszamy dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych do spędzenia wolnego czasu wraz z Najstarszym Klubem Sportowym w Polsce. Wyjdźże z domu i kibicuj Pasom #NaStadionie przy ul. Kałuży i #NaLodowisku przy ul. Siedleckiego!

  W poniedziałek 30 stycznia o godz. 19:00, piłkarze Pasów meczem z Górnikiem Zabrze zainaugurują na Stadionie przy Kałuży rundę wiosenną PKO BP Ekstraklasy. Z kolei we wtorek hokeiści Comarch Cracovii podejmą na Lodowisku przy Siedleckiego drużynę GKS-u Tychy i powalczą o pierwsze miejsce na koniec sezonu zasadniczego.

  Dla wszystkich dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę! Wystarczy kontakt z Punktem Obsługi Kibiców przed meczem z Górnikiem Zabrze lub GKS-em Tychy za pomocą wiadomości e-mail (na adres: pok@cracovia.pl) lub telefonicznie (pod numerem: +48 694 464 557) i wyrażenie chęci udziału w meczu deklarując członkowstwo w Cracovia Kids. To jeszcze nie wszystko; opiekunowie dzieci objętych promocją zakupią wejściówkę na te spotkania w cenie biletu ulgowego! (maksymalnie dwóch opiekunków na jednego ucznia)

  Zacznij ferie zimowe na Pasach!