Turniej futsalowy w Wojniczu rocznika 2013

  08.02.2021
  Turniej futsalowy w Wojniczu rocznika 2013

  7 lutego 2021 roku w Wojniczu odbył się turniej piłki nożnej halowej, w którym wystąpiła drużyna Pasów z rocznika 2013. Organizatorem turnieju była Tarnovia Tarnów.


  XV Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego rozgrywany był w wystemie 4+1 (czterech zawodników z pola plus bramkarz). Pojedynczy mecz trwał 14 minut. Drużyny rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym.

  W całym turnieju zwyciężył zespół AP Canpack Okocimskiego Brzesko, ale na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Tomasz Wnęk z drużyny Cracovii otrzymał nagrodę najlepszego zawodnika turnieju! 

  Skład drużyny Pasów:
  Olaf Dutka, Borys Królikowski, Miłosz Boroń, Michał Martyniuk, Konrad Rózga, Tomasz Wnęk, Jan Słowik, .Jerzy Kozioł, Franciszek Majka.

  Trenerzy:
  Katarzyna Wis, Oliwier Hyla.

  Jednocześnie przypominamy, że w ramach największej rekrutacji w dziejach naszego Klubu kontynuujemy nabór do niedawno utworzonych roczników Pasiastych Szkół Cracovia Kids. Wznowiony cykl treningów naborowych to kolejny krok na drodze do piłkarskiej przyszłości w Pasy i szansa na sportowy rozwój w najstarszym Klubie sportowym w Polsce.

  Więcej informacji na temat Pasiastych Szkół Cracovia KIDS znajdziecie [TUTAJ].