Pasiaste Szkoły 8-12 lat

Wraz z powstawaniem Cracovia Training Center w Rącznej, do Pasiastych Przedszkoli dołączają również Pasiaste Szkoły dla dzieci powyżej 7. roku życia! W ramach największej rekrutacji w dziejach naszego Klubu powstaną grupy dla wszystkich roczników, nieobjętych dotychczas istniejącymi grupami młodzieżowymi. Rozpoczynający się cykl otwartych, bezpłatnych treningów naborowych to kolejny krok na drodze do piłkarskiej przyszłości w Pasy i szansa na sportowy rozwój w najstarszym Klubie sportowym w Polsce.

Pasiaste Szkoły Cracovia KIDS zostały objęte szkoleniem w ramach Cracovia Training Center w Rącznej. Spróbuj swoich sił już dziś i kreuj z nami przyszłość!

Wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do wzięcia udziału w treningach naborowych. Trenerzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące projektu Cracovia Kids i obecnego naboru do nowych grup. Trenerzy koordynatorzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z procesem rekrutacji oraz przebiegiem samego szkolenia. Wszelkie pytania można też kierować na adres mailowy centrumtreningowe@cracovia.pl.