PKO Bank Polski oficjalnym Partnerem Cracovia Kids!

  27.08.2021
  PKO Bank Polski oficjalnym Partnerem Cracovia Kids!

  Po historycznej, największej w dziejach Klubu rekrutacji oraz poszerzeniu formuły o kolejne roczniki, projekt Cracovia Kids zostaje ponownie wzmocniony. Miło nam poinformować, że na mocy zawartego porozumienia, nasze pasiaste przedszkola i szkoły wspierać będzie PKO Bank Polski!

  Nasz nowy Partner od tego momentu stanie się widoczny nie tylko podczas spotkań PKO BP Ekstraklasy, lecz także podczas codziennej pracy na treningach najmłodszych grup. Wsparcie dostrzeżemy również na płaszczyźnie sprzętowej - mali zawodnicy trenować będą między innymi w strojach, których dodatkowym elementem stanie się logotyp Banku.

  Pierwszym wydarzeniem, organizowanym wspólnie przez Klub i nowego Partnera naszego projektu, jest zbliżający się wielkimi krokami dzień otwarty Cracovia Kids. Już w tę sobotę, 28 sierpnia na obiektach centrum treningowego przy ul. Wielickiej 101 odbędą się zajęcia dla wszystkich zainteresowanych dzieci.

  Wydarzenie wystartuje o 10:00. Impreza potrwa przez dwie godziny, a na jej terenie znajdziecie wiele akcentów, bezpośrednio powiązanych z współpracą Cracovia Kids i PKO Banku Polskiego. Rodzice dzieci trenujących na co dzień w naszych przedszkolach liczyć mogą między innymi na specjalne, wyjątkowo korzystne oferty produktowe.

  Szczegóły nadchodzącego dnia otwartego dostępne są [POD TYM ADRESEM].

  Przypominamy, że PKO Bank Polski związany jest z najstarszym Klubem sportowym w Polsce niezmiennie od 2020 roku. W ramach łączącego nas Programu Partnerskiego, do Klubu regularnie trafiają dodatkowe środki finansowe na dalszy rozwój, w tym piłki młodzieżowej. Wsparcie projektu Cracovia Kids jest elementem rozwijania tego kierunku, na który szczególny nacisk kładą obydwie strony.

  Więcej informacji nt. Programu Partnerskiego PKO Banku Polskiego i Cracovii znajdziecie [W TYM MIEJSCU].

  - Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tak cenionym Partnerem, jak PKO Bank Polski. Dotychczasowe działania przyniosły wiele satysfakcji i realnych efektów dla obydwu stron. Więź, która od teraz połączy Bank również z naszymi piłkarskimi przedszkolami, jest nie tylko dowodem na owocną współpracę, ale i ważnym krokiem naprzód w rozwoju naszej piłki młodzieżowej. - mówi Wiceprezes Zarządu MKS Cracovia SSA, Jakub Tabisz.

  Cracovia Kids to unikalny projekt rozwoju sportowego dla najmłodszych. W ramach naszych pasiastych przedszkoli dzieci drogą zabawy uczą się zasad fair-play oraz reguł zdrowego stylu życia. Dodatkowym zyskiem dla ich więzi interpersonalnych staje się lepsze poznanie swoich rówieśników dzięki współzawodnictwu. Mali zawodnicy trenują w niewielkich, dostosowanych do wieku grupach, a umiejętności sportowe nabywają w drodze gier i zabaw, jednocześnie kształtując koordynację ruchową.


  - Bardzo nas cieszy podjęcie współpracy z Cracovią. Jesteśmy przekonani, że wychowując kolejne pokolenia kibiców i młodych adeptów sztuki piłkarskiej będziemy mogli rozwijać pasję do futbolu w szerokim gronie najmłodszych osób. Futbol powinien łączyć, kojarzyć się z pozytywnymi emocjami, a projekt stworzony przez Pasy "Cracovia Kids" doskonale odpowiada na bieżące zapotrzebowanie.

  Już teraz w ramach współpracy przekażemy specjalny sprzęt, aby treningi dla trenujących przebiegały w jak najlepszych warunkach. Dzięki wielopoziomowej aktywności PKO Banku Polskiego w ramach rozciągniętego mecenatu nad polskim futbolem, wsparcie dla najmłodszych piłkarzy pozostaje wciąż jednym z głównych celów naszego szerokiego projektu. – mówi Piotr Hełmecki, Menedżer ds. relacji strategicznych w PKO Banku Polskim.

  Cieszymy się na zacieśnienie naszej współpracy i już teraz czekamy na dalsze, wspólne wyzwania!