Cracovia Camp 2021 oficjalnie rozpoczęty!

  13.07.2021
  Cracovia Camp 2021 oficjalnie rozpoczęty!

  Wraz z początkiem nowego tygodnia rozpoczął się pasiasty obóz dochodzeniowy - Cracovia Camp 2021! Codzienne zajęcia w ramach obozu odbywają się w nowo otwartym ośrodku treningowym Pasów, Cracovia Training Center.

  W oparciu o dostępną infrastrukturę najstarszy Klub sportowy w Polsce zapewnia treningi piłkarskie, wyjazdy na basen znajdujący się w kampusie Comarch, wyżywienie, animację czasu wolnego oraz inne dodatkowe atrakcje. Wszystko to podczas codziennych zajęć od godz. 8:00 do 16:00.

  Za młodymi zawodnikami pierwszy dzień na naszym obozie, w ramach którego odbyli pierwsze treningi, zmierzyli się w konkurencjach naszego TurboCracoviaka oraz otrzymali pamiątkowe, pasiaste stroje w ramach prezentu od Klubu. Częścią planu dnia było także zwiedzanie ośrodka treningowego Pasów.  Przed nimi sześć ekscytujących dni w najstarszym klubie sportowym w Polsce. Przypominamy, że wyróżniający się zawodnicy Cracovia Camp 2021 otrzymają szansę na dołączenie do Pasiastej Akademii. 

  Relacja z kolejnych dni naszego obozu już wkrótce - zachęcamy do śledzenia Klubowej strony oraz mediów społecznościowych.