CRACOVIA KIDS: poznaj Pasiaste Przedszkola i Szkoły! [WIDEO]

  • Wideo
01.03.2021
CRACOVIA KIDS: poznaj Pasiaste Przedszkola i Szkoły! [WIDEO]

Cracovia Kids to unikalny na polską skalę projekt rozwoju sportowego dla najmłodszych. Pasiaste Przedszkola 3-7 lat oraz nowopowstałe Pasiaste Szkoły 8-12 lat zapraszają wszystkich chętnych na treningi naborowe. Poznaj Cracovia Kids i zapisz swoje dziecko już dziś!


PASIASTE PRZEDSZKOLA 3-7 LAT


W ramach Pasiastych Przedszkoli Cracovia KIDS chłopcy i dziewczynki w wieku od 3 do 7 lat uczą się zdrowego trybu życia, a także rozwijają więzi między opiekunami i rówieśnikami. Dzieci w niewielkich, dostosowanych do wieku grupach, nabywają sportowe umiejętności w drodze gier i zabaw, kształtujących koordynację ruchową.

Program przedszkoli dostosowany jest do maluchów, uczestniczących w zajęciach. W ich trakcie kształtowana jest postawa fair play oraz umiejętność zdrowej rywalizacji przy jednoczesnym wzmocnieniu naturalnej, niezbędnej dla prawidłowego rozwoju potrzeby ruchu.

Zajęcia w ramach Piłkarskich Przedszkoli odbywają się na nowoczesnych obiektach pod okiem profesjonalnych trenerów. Różne lokalizacje i nawierzchnie (otwarte boiska lub hala) zapewniają różnorodność oraz dywersyfikację zajęć, a także możliwość wyboru dogodnego dla siebie miejsca.

Do Pasiastych Przedszkoli Cracovia Kids można zapisać się w każdej chwili. Więcej informacji na temat rekrutacji można uzyskać pisząc na adres kids@cracovia.pl lub pod numerem telefonu 694 464 982.


PASIASTE SZKOŁY 8-12 LAT

Wraz z powstaniem nowoczesnego obiektu Cracovia Training Center w Rącznej, do Pasiastych Przedszkoli Cracovia Kids dołączyły również Pasiaste Szkoły dla dzieci w wieku 8-12 lat. W ramach największej rekrutacji w dziejach naszego Klubu powstają grupy dla wszystkich roczników, nieobjętych dotychczas istniejącymi grupami młodzieżowymi. Obecnie trwa cykl otwartych treningów do Pasiastych Szkół Cracovia Kids. Spróbuj swoich sił już dziś! Kreuj z nami przyszłość i trenuj w najstarszym Klubie sprtowym w Polsce!

Treningi dla Pasiastych Szkół Cracovia Kids zostały objęte szkoleniem w ramach Cracovia Training Center w Rącznej.

Koordynatorzy treningów naborowych:

Bartosz Poniedziałek tel. 786 232 909
Dawid Gala tel. 504 334 580

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ DZIŚ DO PASIASTYCH PRZEDSZKOLI LUB PASIASTYCH SZKÓŁ CRACOVIA KIDS!