Cracovia Camp 2021 - wakacyjne obozy dochodzeniowe

Już w lipcu rozpocznie się wakacyjny cykl obozów dochodzeniowych, organizowanych przez Klub w obrębie nowoczesnego ośrodka Cracovia Training Center - codziennie w godzinach 8:00 do 16:00. Pierwszy z nich, przeznaczony dla roczników 2013-2014 i młodszych, rozpocznie się 5 lipca. Zapisy trwają!


MKS Cracovia SSA organizuje wakacyjny Camp sportowy dla dzieci w Centrum Treningowym Cracovii w Rącznej. W oparciu o dostępną infrastrukturę zapewniamy: treningi piłkarskie, wyjazdy na basen znajdujący się w kampusie Comarch, wyżywienie - w tym obiad i podwieczorek - animację czasu wolnego oraz inne dodatkowe atrakcje. Wszystko to podczas codziennych zajęć od godz. 8:00 do 16:00.

Cracovia Camp 2021 to sześć ekscytujących dni w najstarszym klubie sportowym w Polsce. Wyróżniający się zawodnicy dostaną szansę na dołączenie do Pasiastej Akademii!

Zapisz swoje dziecko i zapewnij mu piłkarską przygodę, która stanie się niezapomnianym elementem jego wakacji, a kto wie - być może stanie się początkiem pięknej kariery? Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem kontaktowym: centrumtreningowe@cracovia.pl, a także numerem telefonu: +48 12 29 29 103.

Pełna oferta Cracovia Camp 2021 jest dostępna [W TYM MIEJSCU].

Niezbędne dokumenty do pobrania:

[UMOWA]

[KARTA KWALIFIKACYJNA]

[OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA]

[ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH