Cracovia Camp 2021 - trwają zapisy na lipcowe obozy dochodzeniowe!

  28.06.2021
  Cracovia Camp 2021 - trwają zapisy na lipcowe obozy dochodzeniowe!

  Już w lipcu rozpocznie się wakacyjny cykl obozów dochodzeniowych, organizowanych przez Klub w obrębie nowoczesnego ośrodka Cracovia Training Center - codziennie w godzinach 8:00 do 16:00. Zapisy trwają!


  MKS Cracovia SSA organizuje wakacyjny Camp sportowy dla dzieci w Centrum Treningowym Cracovii w Rącznej. W oparciu o dostępną infrastrukturę zapewniamy: treningi piłkarskie, wyjazdy na basen znajdujący się w kampusie Comarch, wyżywienie - w tym obiad i podwieczorek - animację czasu wolnego oraz inne dodatkowe atrakcje. Wszystko to podczas codziennych zajęć od godz. 8:00 do 16:00.

  Cracovia Camp 2021 to sześć ekscytujących dni w najstarszym klubie sportowym w Polsce. Wyróżniający się zawodnicy dostaną szansę na dołączenie do Pasiastej Akademii!

  Zapisz swoje dziecko i zapewnij mu piłkarską przygodę, która stanie się niezapomnianym elementem jego wakacji, a kto wie - być może stanie się początkiem pięknej kariery? Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem kontaktowym: centrumtreningowe@cracovia.pl, a także numerem telefonu: +48 12 29 29 103.

  Pełna oferta Cracovia Camp 2021 jest dostępna [W TYM MIEJSCU].

  Niezbędne dokumenty do pobrania:

  [UMOWA]

  [KARTA KWALIFIKACYJNA]

  [OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA]

  [ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH