PASIASTE PRZEDSZKOLA: HALA KS ORZEŁ PIASKI WIELKIE [WIDEO]

  • Wideo
15.04.2021
PASIASTE PRZEDSZKOLA: HALA KS ORZEŁ PIASKI WIELKIE [WIDEO]

Pasiaste przedszkole to wyjątkowy projekt polegający na zaangażowaniu maluchów do nauki zdrowego trybu życia, a także rozwijania więzi między opiekunami i rówieśnikami. Dziewczynki i chłopcy z grupy wiekowej od 3 do 7 roku życia, rozwijają swoją koordynację, bawiąc się i trenując pod okiem najlepszych trenerów i specjalistów. Grupy liczą do 15 osób, wszystko po to, aby z jak największą uwagą i troską móc zajmować się maluchami.


Program Cracovia KIDS kształtuje postawę fair play oraz umiejętność zdrowej rywalizacji z równoczesnym wzmocnieniem naturalnej i niezbędnej dla prawidłowego rozwoju dzieci potrzeby ruchu.

Zajęcia odbywają się na nowoczesnych obiektach pod okiem profesjonalnych trenerów. Dzięki różnym lokalizacjom i nawierzchniom (otwarte boiska lub hala), zapewniona jest różnorodność oraz dywersyfikacja zajęć, a co więcej - możliwość wyboru dogodnego dla siebie miejsca.

Obejrzyjcie koniecznie wideo, dzięki któremu poznacie bliżej Pasiaste Przedszkole - w tym przypadku grupę trenującą na hali KS Orzeł Piaski Wielkie.